top of page

Galataport

Dünyanın en önemli destinasyon yerlerinden biri olan Galataport İstanbul`u anlatmaya sayfalar yetmez. Boğaz ile iç içe bir konumda dünyanın ilk yeraltı kruvaziyer terminali,  Paket Postanesi, Tophane Kasrı, Tophane Çeşmesi, Karaköy yolcu salonu gibi her biri uzun uzun hikayesi anlatılacak tarihi mekanlar, Türkiye`nin ilk modern ve çağdaş sanat müzesinin olduğu kültür sanat mekanları, birbirinden değerli ve çok özel gastronomiye sahip restoranlar, her ihtiyacınızı karşılayabilecek şıklık ve rahatlıkta alışveriş mağazaları, ve de çalışma hayatını farklı bir boyuta taşıyacak ofisler ile yeni nesil bir iş ve yaşam merkezidir Galataport İstanbul.

 

Buraya ulaşım mı sakın dert etmeyin çünkü deniz, tramvay, otobüs, kendi özel aracınız ile ve nasıl isterseniz İstanbul gibi dünyanın gözbebeği bir şehrin en merkezindedir. Eğer araç ile geldiyseniz yine hiçbir şeyi dert etmeyin çünkü çok modern tasarıma sahip, rahat ve aydınlık bir otopark sizleri bekliyor. Nasıl park ederim derdi de yok çünkü otopark sistemlerin de ERBEN tercih edilmiş durumdadır.

Aracınız ile geldiniz içeri ve otopark alanına nasıl nereden gireceğim diye dert etmeyin çünkü 12 adet giriş noktası mevcut. Hepsinde de plaka okuma kamerası var. Rahatça aracınızı park ettiniz ve artık gidip biraz eğlenip bu güzel ortamın tadını çıkarın. Daha sonra çıkarken ister 4 farklı nokta da bulunan gişeler de veya isterseniz dağıtılmış vaziyette duran 11 tane otomatik ödeme makinasın da kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Prestijli bu projede de tercih edilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

bottom of page