top of page

Yozgat Şehir Hastanesi

Türkiye Sağlık yatırımlarında hız kesmiyor, Açılışı yapılan şehir hastanelerinin ikincisi olan 475 yatak, 88 yoğun bakım, 18 ameliyathane kapasiteli Yozgat Şehir Hastanesi projesi vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Beş yıldızlı otel konforunda olan bu hastanede her türlü imkan düşünülerek tasarlanmış ve özel hastane standartlarının üzerinde sağlık hizmetleri verilmesi için her türlü teknolojik sistemlere ile donatılmıştır.


Yine zaman konusunun hassasiyeti ve önemi müşterilerimiz tarafından düşünülerek, Hastanedeki tüm sistemlerde olduğu gibi merkezi saat sistemlerinde de son teknoloji ürünler sunduğumuz Erben Kontrol Sistemlerinin NACAR – BODET ürünleri tercih edildi.


Bu projede hastanelere özel ürünler kullanılan GPS senkronizasyonlu ve ağ bağlantılı çok hassas 5ms doğruluğa sahip ana saat sistemi ve hastane genelinde 365 adet tek taraflı 174 adet çift taraflı analog saatler ile birlikte yoğun bakım, ameliyathane vb. bölgelerde 105 adet kronometreli özel tıbbi alan dijital saatleri kullanılmıştır. Hastanedeki tüm sistemler GPS’ten senkronize edilerek doğru ve hassas zaman üreten ürünlerimiz sayesinde tüm sistemlerin doğru çalışmasını sağlamaktadır.

bottom of page