top of page

42 Maslak AVM

42 Maslak rezidans, ofis, alışveriş merkezi ve otel konseptlerini bir araya getiren karma bir projedir. Yöresel lezzetler, kebaplar, baharatlar, peynirler, zeytinyağlılar, hamur işleri, yerli üzümlerden yapılan şaraplar ile geleneksel mutfağımızı oluşturan lezzetlerin merkezi olan, Türk Lezzet Müzesi, Türkiye’deki ilk yeri İstanbul’da 42 Maslak’ta bulunmaktadır.

Showroom, cafe ve workshop olarak üçü bir arada konseptiyle Türkiye`de bir ilk olan La Pianta Cafe`de 42 Maslak`ta yer almaktadır.

Üstün Alman teknolojisine sahip yüzyıldan fazla süredir faaliyette olan Scheidt & Bachmann marka otopark ücretlendirme sistemi ve kalitesini her bir proje de gösteren İspanyol marka ParkEyes kameralı araç yönlendirme sistemi ile bu özel yapıya sahip AVM`de tüm misafirler rahatça araç parklanması yapmaktadır.

Sanatsal, estetik ve Tasarımı ve belli bir yaşam tarzını merkezine almış farklı markaları ile Maslak gibi İstanbul`un en güzide iş merkezinde yeralan 42 Maslak projesin de son teknoloji ürünlerimiz ile yer almaktan gurur ve mutluluk duyarız.

bottom of page