top of page

TEV - Türk Eğitim Vakfı

1967 yılında merhum Vehbi Koç'un önderliğinde eğitime gönül vermiş 205 Türk aydını tarafından öğretim üyesi ve entellektüel eğitimin yaygınlaşması amacıyla kurulmuş olan TEV ( Türk Eğitim Vakfı ), okumak isteyen gençlere destek olmak ve vasıflı insan gücünün artması hedeflenmiştir.

 

Ülkemizde eğitim görmek isteyen fakat buna maddi gücü yetmeyen ve bu alanda her türlü ilgi ve yardım görmeye değer gençlerimizin okuyabilmesini destekleyen bu yüce kurum, 13 şubesi, 3 kız öğrenci yurdu ve Genel Müdürlüğü ile birlikte bünyesinde yaklaşık 165 çalışanı istihdam etmektedir.

Erben Kontrol olarak bizler de turnikeler üzerine konulan kartlı geçiş sistemlerimiz ve WinTime Kapı Kontrol ve WinTime Zaman Kontrol yazılımlarımız vasıtasıyla çalışanların kartlı geçiş sistemi mevcuttur. İnsanlarımızın çağdaş Türkiye’ye ulaşma ve insanlığın gelişmesi için gereken ortamların hazırlanmasına katkıda bulunmakta olup, Türk eğitim hayatına çok büyük katkıları ve hizmetleri olan TEV, personel geçiş sistemlerin de firmamızı tercih etmesinden her zaman büyük mutluluk duyarız.

bottom of page