top of page

İspark

İSPARK , İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak, 2005 yılında “Güvenle Park Güler Yüzle Hizmet“ sloganıyla sürücülere kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunabilmek için kurulmuştur. Katlı, açık ve yol üstü otoparkları, tek elden sistemli bir şekilde yönetip işletmek, kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirmektir İSPARK`ın ana görevi olup, bu misyonda çok başarılı projelere imza atmaktadır. “Tekne Park”, “Heliport”, “Cep Otogarı”, “Akıllı Bisiklet”, “Park Et Devam Et”, ‘Teknolojik Otoparklar”, “Akıllı Uygulamalar” gibi projeler ile İstanbul’daki trafik yoğunluğunu azaltmaya yönelik çözümlere katkı sağlamaktadır.

Dünyanın sayılı metropol şehirlerinden bir olan İstanbul için TÜİK'in 2023 yılı kasım ayı raporunda İstanbul'da trafiğe kayıtlı motorlu taşıt sayısı 5 milyonun üzerinde olup, bu kadar taşıtın parklanmasını ve hareketliliğini yönetmek ancak çok sağlam bir teknoloji ile mümkün olabilir. Bu da ancak üstün Alman teknolojisi ürünü olan Magnetic marka bariyerlerimiz ile çözümlenebilirdi. Uzun yıllardır tüm otopark alanlarında Magnetic marka bariyerlerimiz kullanılmaktadır.

İstanbul gibi dünyanın en önemli ve en yoğun şehirlerinden birine dolaylı da olsa hizmet etmekten memnunluk ve gurur duyar, bizleri tercih etmelerinden dolayış İSBAK ve de İSPARK ailelerine teşekkür ederiz.

bottom of page