top of page

Valeo

Yaklaşık 30 yıldır otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Valeo Türkiye, alanında güçlü bir şekilde gelişerek, hem yurt içinde hem de yurt dışında global orjinal ekipman üreticilerine ve satış sonrası müşterilerine hitap eden en büyük tedarikçiler arasında yer almaktadır. Hafif ticari araçlar ve hibrid teknolojiler için CO2 emisyonlarının azaltılmasına odaklanırken ürünlerinin büyük bir kısmını Avrupa`ya ihraç etmektedir. Sanayimizin güzide firması Valeo Elektrifikasyon Sistemleri, Valeo Termal Tesisi ve Valeo Transmisyon Sistemleri olmak üzere üç ana başlıkta ve üç üretim tesisin de faaliyet göstermektedir.

Yaklaşık 1.600 üzerinde kalifiye çalışana sahip olan sanayi firması ,  Türkiye’deki tüm otomobil üreticileri için ürünler ve çözümler geliştirmektedir. Turnikeli geçiş sistemleri, personel devam kontrol sistemleri ve çeşitli özel projeler geliştirmemiz ile çok uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Tüm işletmelerde ki yaya geçiş turnikeleri, ilaveten fabrikalar içinde ki kartlı geçiş sistemleri, RFID araç geçiş sistemleri ve personel devam kontrol sistemleri mevcut bulunmaktadır. WinTime Zaman Takip yazılımı ve özel WinRoster Personel Planlama yazılımı sayesinde gayet düzenli ve verimli bir çalışma yapısı sağlanmaktadır.

bottom of page