top of page

Koska Helvacılık

Geçmişi 1900`lü yılların başına uzanan KOSKA Helvacılık, en son teknolojiyle tüm üretim makine ve donanımı yenilenmiş ve yeni yerinde dünya ve tüm Türkiye`de çok önemli başarılara imza atmaktadır. Türkiye’nin en büyük helva üreticisi konumunda olan KOSKA dört kıtada 74 ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizi gururla temsil etmektedir. Türk gıda piyasasında güvenilir ve saygın bir yere sahip olan KOSKA, bilinirlik oranı en yüksek markalar içinde yer almaktadır.

700’e yakın çalışanı bulunan KOSKA, kaliteli üretimin kaliteli personelle sağlandığı gerçeğinden hareketle personel seçiminde gösterdiği dikkati ve titizliği eğitim sürecinde de göstermektedir. Bizler de eğitimli ve işine sadık personellerin Personel Devam Kontrol Sistemi`ni Erben olarak bizler gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Sistem de WinTime Web yazılımımız temel teşkil ederek, ilave olarak Add-On modüllerimizden (Eklenti Yazılım) bordroya aktarım ve ziyaretçi takip yazılımlarımız da mevcuttur. IFS firması dünya genelinde üretim, dağıtım, servis ve bakım-onarım alanlarında faaliyet gösteren şirketler için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Kurumsal Varlık Yönetimi (EAM) ve Saha Servis Yönetimi (FSM) gibi kurumsal iş uygulamaları geliştiren ve uygulamakta olup, bu projede de gayet uyumlu bir iş birliği gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Gıda sektörünün en önemli yapı taşlarından olan KOSKA Helvacılık firmasına daha nice yıllar hizmet vermeğe devam edeceğiz.

bottom of page