top of page

Kanyon AVM

2001 yılında düzenlenen uluslararası mimari proje yarışmasını kazanan Kanyon Alışveriş Merkezi, Türkiye’de ilk kez açık bir alışveriş alanı olarak tasarlandı. Böylelikle yenilikçi bir mimari yaklaşımla, alışveriş alanında “sokak alışverişi” ve “şehir içi” etkisi oluşturuldu.

AVM, konut ve ofis alanlarını barındırmasıyla karma proje konseptinde olan Kanyon, konut bölümünde de, çağdaş yaşam ihtiyaçlarının günümüzde mümkün olan en üst düzeyde karşılandığı bir mekandır. Farklı açılarla yerleştirilmiş apartman dairelerinin tümü vadi manzarasına hakim konumda ve her biri mahremiyetini koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

30 Mayıs 2006 tarihin de faaliyete başlayan bu güzide proje Eczacıbaşı Topluluğu -İş GYO ortaklığıyla gerçekleştirilmiştir.

Sektörünün seçkin ve özel mağazalarının yer aldığı Kanyon AVM`de, bir birinden değerli yeme içme yerleri, değişik aktiviteler ve sinema salonları yer almaktadır.

Modern tasarım ve temizliği ile aracınızı gönül rahatlığıyla park edebileceğiniz otoparkta plaka okuma destekli ücretlendirme sistemleri , araç geçiş güvenliği için hidrolik bolardlar firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Her alanda mevcut teknolojik yenilikleri kullanan İstanbul`un en önemli konumunda yer alan Kanyon AVM, misafirlerine ister otopark çıkışında isterlerse otomatik ödeme noktasında temassız veya şifresiz ödeme kolaylığı sunmaktadır.

bottom of page