top of page

Tersane İstanbul

Tersane Istanbul projesi tarihsel önem taşıyan Haliç’in mirasını modern teknoloji ve mimari ile yeniden yorumluyor. Osmanlı döneminden kalma tersane ekipmanı korunurken yeni inşa edilen binalarla tarihi bölgeye otel, marinalar, çarşı ve çok amaçlı, modern, yeşil ve sosyal yaşama alanları eklenecektir.

Tüm dünya da değişimin öncüsü olmak isteyenler için İstanbul`u global bir çekim merkezi haline getiren Tersane İstanbul, deniz havasını içine alan iş yeri ve konut kullanım alanları, kültür, eğlence, turizm ve perakende tesisleri ile Haliç’te kentsel planlama ve mimari adına yeni standartlar getiriyor.

Bu projeyi diğer büyük uluslararası kentsel geliştirme projelerinden ayıran en önemli nokta, şehrin çok merkezi ve tarihle iç içe bir bölgesinde, sürdürülebilirlik standartları ve yenilikçi proje geliştirme yöntemleri ile geleceğe dair kullanım beklentilerini karşılıyor olmasıdır.

Bu güzide ve prestijli proje de hem araç geçiş sistemlerimiz ile hem de yaya geçiş sistemlerimiz ile yer almaktayız.

Giriş ve çıkış yönlerinde konumlandırılan plaka okuma kameraları ve ERBEN Profesyonel bariyeri ile araçların güvenli bir şekilde giriş/çıkış yapmaları sağlanmaktadır.

 

Ayrıca PAS68 sertifikasına sahip üçlü grup hidrolik bollard ile bu güzide tesise ayrı bir güvenlik sağlanmaktadır.

İlaveten 60-40P ebatların da X-RAY bagaj kontrol cihazı, kapı tipi metal dedektörü, 4 adet tripod tipi turnike ve kartlı geçiş sistemi ve de 1 adet özel VIP geçişi ile tesise gelen tüm misafirlerin ve çalışanların güvenli olarak geçişi sağlanmaktadır.

Saygın ve prestijli bu projede de tercih edilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

bottom of page