top of page

Zeynep Golf Resort Otel

Antalya – Belek  Taşlıburun mevkiinde bulunan 5 yıldızlı,  mavi bayraklı plajı, golf sahalarıyla yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisini çekmektedir.Tesiste bulunan tam olimpik boyutlardaki havuz yerli ve yabancı yüzme klüplerinin kamp yapabileceği bir tesis olarak hizmet vermektedir.Tesis bu amaçla müşterilerine daha iyi hizmet vermek maksadı ile yaptığı yatırımlardan  birinde de tüm olimpik müsabakalar ve olimpiyatlarda kullanılan FINA kurallarına tamamen uyumlu SWİSS TİMİNG firmasının atlama sehpaları (depar taşları) ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. firmamız  tarafından monte edilmiştir.

OSB11  model atlama sehpası 5 kademe kişisel ayak mesafesi ayarlanması ile yüzücülerin daha hızlı çıkış yapmasına olanak sağlamaktadır.Tümleşik ve ergonomik güçlendirilmiş ABS gövdesi ile ömür boyu kullanılabilir , paslanmaz çelik tutanakları  sayesinde digger stillerde (sırt üstü…vb.) yüzücülerin kullanımlarını kolaylaştırır. Özel dizayn  ve kaymaz üst bölümü  ile ıslak ortamlarda en iyi performansı gösterir. Yarışmalarda kullanılacak start sistemlerinin hoparlörleri için atlama sehpasının iç bölümüne konulabilecek yerler mevcuttur.

Bu güzide projede çalışma fırsatını bizlere sunan ve tercih eden  Zeynep Golf Resort Otel  ‘e  teşekkürlerimizi sunarız.

bottom of page