Saat ve Spor Sistemleri

   Her boyutta, her tipteki özel yapım Meydan, Kule ve Cephe saatleri ERBEN kalitesi, deneyimi ve güvencesi ile Türkiye'nin her yerinde, meydan ve caddelerde boy gösteriyor. Büyük ölçekli meydan saatleri ve yüksek kuleler için kalıcı çözümler sunan ERBEN, konusunda uzman tek firma olarak Türkiye'nin zamanını tutuyor.
"82 İlin 48'i NACAR meydan ve kule saatlerini kullanıyor"Merkezi Saat
Sistemleri

   Merkezi saat sistemleri bir ana saate bağlı pekçok yan saatin çalıştığı sistemlerdir. Merkezi saat sistemleri MicGPS saat senkronizasyonu sistemi ile sürekli en yüksek doğrulukta kalır. Bir analog yan saat sadece bir merkezi saate bağlı olduğunda çalışabilir. Merkezi saat sistemleri kapsadığı bölgenin her yerinde aynı zamanın, aynı doğru zamanın yaşanması anlamına gelir. Sürekli olarak kendini GPS ile aldığı zaman bilgisi ile senkronize eder.

Meydan, Kule, Çiçek ve Direkli Saatler

   Meydan ve kule saatleri, zaman içinde bir şehrin simgesi haline gelir. Çoğu zaman buluşma noktası ve o çevredeki herkesin güvenerek saati öğrendiği kaynaktır. Bu sebeple güvenilir ve doğru çalışması meydan ve kule saatlerinde çok önemlidir. Ayrıca meydanlarda, parklarda, gezinti ve dinlenme alanlarında tamamen doğal çiçeklerden ve bitkilerden yapılan çiçek saatleri hem çevreye güzellik katmakta hem de insanların zamanı öğrenmelerini sağlamaktadır.

Skorbord ve Spor Zaman Ölçüm Sistemleri

   Günümüz sporlarının seyirci ve sporcular arasındaki iletişimin vazgeçilmez unsuru skorbordlardır. Takımların ve/veya sporcuların durumlarını seyirciye ve hatta kendilerine gösteren spor müsabakalarının durumlarının vede skorlarının yansımasıdır. Darbelere karşı korunaklı skorboardları çok amaçlı olarak imal edilmiştirler.


Güvenlik Tur Sistemleri

   Artan nüfus yoğunluğu dolayısıyla güvenlik sistemlerine ihtiyaç her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu ihtiyaçtan dolayı işyerlerimizin güvenliği önem arzetmektedir. Bunun için güvenlik görevlileri özellikle geceleri sürekli işyeri ve çevresini kontrol etmek zorundadırlar. Bu kontrolün belirli bir sistem çerçevesinde yapılması içinde güvenlik görevlileride kontrol altında tutulmalıdır. Bu kontrolün sağlanması için Bekçi Kontrol Ve Tur Sistemleri mevcuttur.

Kart Basma Saatleri

   Basit fakat çok sağlam ve oldukça kullanışlı yapısı ile personelin giriş ve çıkış takibini kolaylaştıran sistemlerdir. Erben ve Seiko firmalarının uzun yıllara dayanan tecrübesiyle tasarlanmış ve geliştirilmiş personel zaman takip sistemleridir. Personelin giriş ve çıkışlarını değiştirilip, düzeltilemeyen yapısı ile kesin ve doğru sonuçler elde edilir. Bu özellikleriyle ürünlere ayrı bir güven duyulmasını sağlar.Referanslarımız

Gizia Saat Kulesi
(Aksaray / İSTANBUL)
  200x200 kare, dört taraflı, aydınlatmalı kule saati.


Artvin Belediyesi
  70 cm çapında, üç taraflı, aydınlatmalı kule saati.Yükselen Ankara Anıtı
  160 cm çapında, dört taraflı kule saati.Mahmutlar Saat Kulesi
  80 cm çapında, dört taraflı, içten aydınlatmalı kule saati.Bemay Alışveriş Merkezi
  250 cm çapında, üç taraflı, içten aydınlatmalı kule saati.Nevşehir Belediyesi
  140 cm çapında, dört taraflı, ana saatli kule saati.Koç Üniversitesi
  250 cm çapında, dört taraflı, ışıklı, saat başı çalarlı kule saati.
Becikoğlu Alışveriş Merkezi
  300 cm çapında, iç mekan saati saati.

Kastamonu Belediyesi
  200 cm çapında, küre saat.


Konya Belediyesi
  900 cm çapında, yerden aydınlatmalı meydan saati.
İstanbul Teknik Üniversitesi
  Kapalı spor salonu skorbord sistemi.


Karadeniz Teknik Üniversitesi
  Kapalı spor salonu skorbord sistemi.


Emlak Bankası Spor Salonu
  Kapalı spor salonu skorbord sistemi.


Efes Pilsen Spor Kulübü
  Kapalı spor salonu skorbord sistemi.


Yeşilyurt Spor Kulübü
  Kapalı spor salonu skorbord sistemi.


Yunus Göleti Parkı
  Kapalı spor salonu skorbord sistemi.

Keçiören Aktepe Spor Kompleksi
  Kapalı spor salonu skorbord sistemi.

Azerbaycan Hentbol Federasyonu Spor Salonu
  Kapalı spor salonu skorbord sistemi.
Kartal Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu
  OMEGA yüzme zaman ölçüm sistemi.Türkiye Jokey Kulübü
  İstanbul Hipodromu - Foto Finiş Sistemi, Adana Hipodromu - Foto Finiş Sistemi, İzmir Hipodromu - Foto Finiş Sistemi, Gaziantep Hipodromu - Foto Finiş Sistemi
Azerbaycan Hipodromu
  Foto finiş sistemi.